Autopatie

Autopatie = léčení chronických nemocí a samoléčba

Autopatie je cesta ke zdraví, metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, vyrůstající na základech klasické homeopatie. Je to nová metoda, jejíž principy již byly v historii využívány u lidí i ve veterinární praxi. Jedná se o použití homeopatickým způsobem upravené vlastní tělesné informace osoby, která má být pozitivně ovlivněna. Je mimořádně účinná zejména při léčbě  chronických, obvyklými metodami nevyléčitelných, dlouhodobých potíží. Je vhodná nejen pro odborné léčení, ale především pro samoléčbu.

Autopatická lahvička

Autopatická lahvička je určena k postupnému průtokovému naředění (potencování) vlastní tělesné informace vodou  na  jemnohmotnou úroveň. Na základě  rezonance  může působit produkt vysokého ředění příznivě  na jemnohmotný  (z materialistického hlediska  nehmotný)  frekvenční organizační  princip v člověku (vitální sílu, pránu), který může  zlepšovat svou funkci a v delším průběhu času postupně vnášet  do  systému člověka harmonii,  pozitivně  ovlivňující  fyzické orgány a mysl. Preparát působí vždy individuálně a v závislosti na vnitřním karmickém stavu jedince.

Jednoduchou přípravu provádí obvykle  osoba, jíž se působení týká, a to v domácích podmínkách, podle přiloženého  návodu a s použitím několika litrů čisté vody.

Spolupůsobení zasvěceného poradce je velmi vhodné. Autopatický harmonizační proces je však možno podstoupit i bez poradce, při samostatném použití, na základě  informací o samoléčbě a svépomocné léčbě, obsažených v obou knihách o autopatii.

Autopatie působí buď samostatně, nebo může sehrát  roli doplňkové či posilující  metody – nenarušuje ty ostatní, pokud jsou současně aplikovány. Podrobnosti  o této metodě naleznete v knihách J. Čehovského Autopatie – cesta k tělesné a duševní harmonii a Uzdrav se s autopatií.  Úspěšné případy léčby chronických (dříve nevyléčitelných) nemocí, uvedené  v knihách, byly řešeny právě s pomocí autopatické lahvičky.

Autopatickou lahvičku navrhl a v praxi ověřil Mgr. J. Čehovský a je chráněna jako RCD.

Jelikož podmínkou autopatické léčby není vyloučení jiných metod léčby,  není nutné složitě uvažovat, zda upřednostnit to či ono. Autopatie může být použita i jako doplňková metoda, a to k jakékoliv jiné. Autopatie, založená na jemnohmotném působení, nemůže z principu způsobit žádnou škodu.
Zdroj: www.autopatie.cz